Atmiņas treniņš

Mūsu dzīves tehnoloģijas mūsdienās ir tik labi attīstījušās, ka  tā vien liekas, ka cilvēkam drīz ne par ko vairs nebūs jādomā, jo viņu vietā visu izdomās roboti un tehnoloģiskie brīnumi.

Tādēļ bieži vien tiek novērots, ka mūsdienu bērni aizvien biežāk cieš no tā, ka nespēj skolā iemācīties pavisam vienkāršus dzejolīšus, vai reizrēķinu un tas viss tikai tādēļ, ka smadzenes netiek trenētas, viņām nav slodze, bet ir arī laba ziņa- atmiņu ir iespējams uzlabot un to ir jāsāk darīt jau no mazotnes.

Atmiņa ir kā noliktava, kurā glabājas cilvēka dzīves gaitā iegūtā pieredze un iespaidi un tai ir unikāls mehānisms, kas palīdz cilvēkam saglabāt atsaukt atmiņā iegūto informāciju.

Internetā ir iespējams atrast daudz un dažādus veidus kā uzlabot atmiņu, bet, lai iemācītos  valodu un spētu to izmantot ikdienā ir viens ļoti vienkāršs un iedarbīgs veids un tas ir- dzejoļu un dziesmiņu mācīšanās. Sākotnēji tas var likties nelietderīgi, bet, kas attiecas uz atmiņu, tad tas ir ļoti efektīgs paņēmiens un arī iemācītie dzejoļi un dziesmas dzīves gaitās bērnam noteikti noderēs. Ja katru dienu bērns iemācīsies pa vienam nelielam dzejolim vai aizrautīgai dziesmiņai, tas tikai bagātinās valodas krājumu un dziedot veicinās pareizu elpošanu, kas savukārt pastiprinās smadzeņu apgādi ar skābekli.

Ja sākotnēji gari dzejoļi bērnam var sagādāt grūtības, tad var iemācīties tikai četrrindi. Jau pēc pāris mēnešiem vēlamais rezultāts būs sasniegts un varēs pamanīt kā bērna atmiņa un domāšanas procesi uzlabojas.

Lai vieglāk apgūt valodu un iemācīties dzejoļus attīstot iztēli mācāmo dzejoli var vizualizēt ar attēliem, kurus var atrast interneta dzīlēs, tādejādi mācāmais dzejolis attēlu veidā būs bērna acu priekšā.